<style>.lazy{display:none}</style>Gala – M – Zaufany Kontrahent

Uroczysta Gala Zaufany Kontrahent 2024

21 marca 2024 roku spotykamy się z uczestnikami programu Zaufany Kontrahent na wyjątkowej gali biznesowej.

Dnia 21 marca 2024 r. serdecznie zapraszamy uczestników programu Zaufany Kontrahent na niezapomnianą galę biznesową, która odbędzie się w Zamku Topacz w podwrocławskiej miejscowości Ślęza. Wydarzenie to ma na celu uhonorowanie i docenienie przedsiębiorców, którzy zdobyli certyfikat Zaufanego Kontrahenta, potwierdzając swoją rzetelność i solidność w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W trakcie uroczystości, laureaci otrzymają prestiżowe statuetki Zaufanego Kontrahenta, stworzone przez artystę Marcina Tymków. Statuetki, wykonane z harmonijnego połączenia granitu, szkła i amalgamatu, symbolizują dynamikę i solidność, będąc odzwierciedleniem wartości, które wyznają uczestnicy programu.

 

Zgłoś swoją firmę do uczestnictwa
w Galii Zaufanego Kontrahenta

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

GALA ZAUFANY KONTRAHENT 2024

Gala Zaufany Kontrahent 2024 odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Gospodarczego, organizacji wspierającej dążenie polskich przedsiębiorstw do osiągania sukcesów oraz tworzenia trwałych i odpowiedzialnych relacji biznesowych.

Przyłącz się do nas 21 marca 2024 roku na uroczystej Gali Programu Zaufany Kontrahent, aby celebrować sukcesy uczestników
i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe w inspirującej atmosferze.

Optimized with PageSpeed Ninja