Nasi partnerzy

nowy2

Patron Gali

Gala Zaufany Kontrahent 2024 odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Gospodarczego, organizacji wspierającej dążenie polskich przedsiębiorstw do osiągania sukcesów oraz tworzenia trwałych i odpowiedzialnych relacji biznesowych.

Uroczysta Gala Zaufany Kontrahent 2024

21 marca 2024 roku spotykamy się z uczestnikami programu Zaufany Kontrahent na wyjątkowej gali biznesowej.

Dnia 21 marca 2024 r. serdecznie zapraszamy uczestników programu Zaufany Kontrahent na niezapomnianą galę biznesową, która odbędzie się w Zamku Topacz w podwrocławskiej miejscowości Ślęza. Wydarzenie to ma na celu uhonorowanie
i docenienie przedsiębiorców, którzy zdobyli certyfikat Zaufanego Kontrahenta, potwierdzając swoją rzetelność i solidność w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W trakcie uroczystości, laureaci otrzymają prestiżowe statuetki Zaufanego Kontrahenta, stworzone przez artystę Marcina Tymków. Statuetki, wykonane z harmonijnego połączenia granitu, szkła i amalgamatu, symbolizują dynamikę i solidność, będąc odzwierciedleniem wartości, które wyznają uczestnicy programu.

 

Zgłoś swoją firmę do uczestnictwa
w Galii Zaufanego Kontrahenta

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

GALA ZAUFANY KONTRAHENT 2024

Przyłącz się do nas 21 marca 2024 roku na uroczystej Gali Programu Zaufany Kontrahent, aby celebrować sukcesy uczestników
i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe w inspirującej atmosferze.

Rolę prowadzącego podczas Gali Zaufany Kontrahent obejmie Olivier Janiak.

Optimized with PageSpeed Ninja