<style>.lazy{display:none}</style>Gala 2024 – Zaufany Kontrahent

Gala Zaufany Kontrahent 2024

W dniu 21 marca 2024 r., w przepięknych wnętrzach Zamku Topacz, mieliśmy zaszczyt gościć uczestników Gali Zaufany Kontrahent. Wydarzenie to, prowadzone przez niezastąpionego Oliviera Janiaka, stanowiło nie tylko okazję do celebrowania sukcesów najbardziej wiarygodnych firm w naszym programie, ale także chwilę refleksji nad znaczeniem zaufania w biznesie, o czym z pasją mówił prezes Waldemar Sokołowski.
 
W otoczeniu historycznego zamku, w atmosferze elegancji i wzajemnego szacunku, uczciliśmy te firmy, które swoją działalnością dowodzą, że etyczny biznes jest możliwy i doceniany. Zachęcamy wszystkich do udziału w plebiscycie i dołączenia do grona Zaufanych Kontrahentów, współtworząc z nami przyszłość opartą na solidnych fundamentach zaufania i profesjonalizmu.

Partnerzy Gali 2024

nowy2

Patron Gali

Gala Zaufany Kontrahent 2024 odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Gospodarczego, organizacji wspierającej dążenie polskich przedsiębiorstw do osiągania sukcesów oraz tworzenia trwałych i odpowiedzialnych relacji biznesowych.

Optimized with PageSpeed Ninja