<style>.lazy{display:none}</style>Gala – Zaufany Kontrahent

Uroczysta Gala Zaufany Kontrahent

21 marca 2024 roku spotykamy się z uczestnikami programu Zaufany Kontrahent na wyjątkowej gali biznesowej.

Dnia 21 marca 2024 r. serdecznie zapraszamy uczestników programu Zaufany Kontrahent na niezapomnianą galę biznesową, która odbędzie się w Zamku Topacz w podwrocławskiej miejscowości Ślęza. Wydarzenie to ma na celu uhonorowanie
i docenienie przedsiębiorców, którzy zdobyli certyfikat Zaufanego Kontrahenta, potwierdzając swoją rzetelność i solidność w prowadzeniu działalności gospodarczej.

W trakcie uroczystości, laureaci otrzymają prestiżowe statuetki Zaufanego Kontrahenta, stworzone przez artystę Marcina Tymków. Statuetki, wykonane z harmonijnego połączenia granitu, szkła i amalgamatu, symbolizują dynamikę i solidność, będąc odzwierciedleniem wartości, które wyznają uczestnicy programu.

GALA ZAUFANY KONTRAHENT 2024

Przyłącz się do nas 21 marca 2024 roku na uroczystej Gali Programu Zaufany Kontrahent, aby celebrować sukcesy uczestników
i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe w inspirującej atmosferze.

Rolę prowadzącego podczas Gali Zaufany Kontrahent obejmie Olivier Janiak.

Nasi partnerzy

Patron Gali

Patron Medialny

 

Gala Zaufany Kontrahent 2024 odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Gospodarczego, organizacji wspierającej dążenie polskich przedsiębiorstw do osiągania sukcesów oraz tworzenia trwałych i odpowiedzialnych relacji biznesowych.

Optimized with PageSpeed Ninja