O programie

Program Zaufany Kontrahent to inicjatywa majaca na celu wspieranie przedsiebiorców, którzy poszukuja pewnych partnerów biznesowych. Od 7 lat Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego wyróznia firmy inwestujace w swój rozwój poprzez certyfikowanie ich jako Zaufanych Kontrahentów. Dzieki naszemu certyfikatowi firmy staja sie bardziej rozpoznawalne, zyskuja na wiarygodnosci, co przekłada sie na potencjalny zysk i jeszcze bardziej dynamiczny rozwój.

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego prowadzi w ramach swojego programu szczegółową weryfikację kandydatów, opierając się na 71 niezależnych źródłach informacji. Ten rygorystyczny proces pozwala wyróżnić przedsiębiorstwa o nienagannej reputacji biznesowej.

Firma, która przeszła pozytywną weryfikację, otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający spełnienie przez nią wszystkich założeń programu.

Fundamenty programu Zaufany Kontrahent

Program Zaufany Kontrahent został stworzony z myślą o solidnych i odpowiedzialnych przedsiębiorcach, którzy pragną budować relacje biznesowe z firmami o zbliżonych wartościach. Uczestnictwo w programie przyczynia się do zwiększenia prestiżu i wiarygodności firmy na rynku, niezależnie od jej wielkości.

Prowadzę odpowiedzialny biznes

Każdego dnia pracuję na zaufanie swoich klientów i kontrahentów, będąc przedsiębiorcą odpowiedzialnym za własne decyzje i działania.

Terminowo reguluję swoje należności

Wywiązywanie się ze zobowiązań na czas jest podstawą dobrych praktyk w biznesie.

Pracuję nad rozwojem swojej firmy

Współczesny rynek wymaga od firm ciągłego rozwoju, by sprostać konkurencji i spełnić oczekiwania klientów.

Dbam o swoich kontrahentów

Wspólne działanie to wzajemna odpowiedzialność – również w biznesie.