<style>.lazy{display:none}</style>O programie – Zaufany Kontrahent

O programie

Program Zaufany Kontrahent to inicjatywa mająca na celu wspieranie przedsiębiorców, którzy poszukują pewnych partnerów biznesowych.
Od 8 lat Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego wyróżnia firmy inwestujące w swój rozwój, certyfikując je jako Zaufanych Kontrahentów.
Dzięki naszemu certyfikatowi firmy staja się bardziej rozpoznawalne, zyskują na wiarygodności, co przekłada się na potencjalny zysk i jeszcze bardziej dynamiczny rozwój.

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego prowadzi w ramach swojego programu szczegółową weryfikację kandydatów, opierając się na 73 niezależnych źródłach informacji. Ten rygorystyczny proces pozwala wyróżnić przedsiębiorstwa o nienagannej reputacji biznesowej.

Firma, która przeszła pozytywną weryfikację, otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający spełnienie przez nią wszystkich założeń programu.

Fundamenty programu Zaufany Kontrahent

Program Zaufany Kontrahent został stworzony z myślą o solidnych i odpowiedzialnych przedsiębiorcach, którzy pragną budować relacje biznesowe z firmami o zbliżonych wartościach. Uczestnictwo w programie przyczynia się do zwiększenia prestiżu i wiarygodności firmy na rynku, niezależnie od jej wielkości.

Prowadzę odpowiedzialny biznes

Każdego dnia pracuję na zaufanie swoich klientów i kontrahentów, będąc przedsiębiorcą odpowiedzialnym za własne decyzje i działania.

Terminowo reguluję swoje należności

Wywiązywanie się ze zobowiązań na czas jest podstawą dobrych praktyk w biznesie.

Pracuję nad rozwojem swojej firmy

Współczesny rynek wymaga od firm ciągłego rozwoju, by sprostać konkurencji i spełnić oczekiwania klientów.

Dbam o swoich kontrahentów

Wspólne działanie to wzajemna odpowiedzialność – również w biznesie.

Optimized with PageSpeed Ninja