O programie

Misja programu

Program Zaufany Kontrahent to inicjatywa zapoczątkowana w Krajowym Instytucie Prawa Gospodarczego – naszą misją jest wspieranie polskich przedsiębiorców, którzy poszukują pewnych partnerów biznesowych. Wyróżniamy firmy inwestujące w swój rozwój, poprzez promowanie ich wizerunku. Dzięki naszemu certyfikatowi, Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna i zyska na wiarygodności. Wszystko to przekłada się na potencjalny zysk dla Twojej firmy, dzięki któremu jej rozwój będzie jeszcze bardziej dynamiczny.

Weryfikacja zgłoszeń odbywa się poprzez analizę 66 różnych baz danych, dzięki czemu mamy pełen wgląd w sytuację certyfikowanej firmy. Pozwala nam to na zachowanie najwyższych standardów certyfikacyjnych które odbywają w pod nadzorem Krajowego Instytutu Prawa Gospodarczego.

Certyfikat Zaufany Kontrahent w zdecydowany sposób przyczyni się do podniesienia prestiżu i rozpoznawalności firmy w skali ogólnopolskiej, a co za tym idzie znacznie ułatwi prowadzenie swoich kontaktów biznesowych i pozyskiwanie nowych kontrahentów. Jest również rozpoznawalnym narzędziem marketingowym budującym pozytywny odbiór firmy na rynku.

Główne założenia certyfikatu

Prowadzę odpowiedzialny biznes

Terminowo reguluję swoje należności

Pracuję nad rozwojem swojej firmy

Dbam o swoich kontrahentów